Привітання з днем народження бабусі: щирі слова і красиві листівки 

Кожна бабуся – особлива, адже зустріч з нею повертає приємні спогади з дитинства. Онуків і внучок завжди чекають теплі обійми, сльози радості та вишукані страви на столі. Важко уявити життя без її мудрих порад і настанов. Команда Slovesno зібрала щирі привітання з днем народження бабусі. Саме час висловити безмежну вдячність цій рідній і надзвичайно близькій людині. 

Бабусю, з днем народження! Від усієї душі бажаю міцного здоров’я і довголіття. Ти – приклад того, як треба радіти кожному дню. А вміти насолоджуватися життям – це означає прожити його двічі. Продовжуй дарувати нам свою чарівну посмішку! Ми тебе любимо!

***

Люба бабусю,
я щодня у тебе вчуся.
Дякую за ласку, мудрість і турботу,
адже виховання – це кропітка робота.
Бажаю довгих і щасливих років,
нехай на серці буде спокій.
Світлої надії, добрих сподівань,
здійснення усіх твоїх бажань,
Нехай зникне горе з журбою
і буде мирне небо над головою.

***

Рожева листівка з днем народження бабусі

***

Дорога бабусю, величезне дякую за безтурботне дитинство, щасливу юність і сьогодення. Залишайся такою ж чудовою, веселою і життєрадісною. Нехай твоїх рук не торкається втома, а серце горить світлою надією і любов’ю. Бадьорості, здоров’я і сил! З днем народження, люба наша. 

***

З днем народження, наша лагідна і мила!

Нехай тобі вистачить здоров’я і сили

побачити прапраправнуків. 

Наші серця сповнені щирих почуттів

і безмежної поваги. 

Бажаємо спокою і душевної рівноваги.  

Нехай відступить всіляка тривога

і якнайшвидше прийде перемога. 

Дорога бабулю, 

Я тебе міцно обіймаю і цілую. 

***

Моя улюблена бабуся! Нехай життя плине щасливою та довгою рікою! Продовжуй радувати нас своєю присутністю, милою посмішкою і теплою турботою. Твої мудрі поради – просто неоціненні. Обіцяю, що скоро зустрінемось і я обійму тебе міцно-міцно. З днем народження, рідненька!

***

Листівка з днем народження бабусі з квітами

***

Бабусю, нехай життя твоє буде довгим, радісним, спокійним і насиченим тільки приємними новинами і подіями. З самісінького народження я щодня відчуваю твою доброту і турботу. Я досі пам’ятаю казки і легенди, які ти так цікаво розповідала, українські пісні і колискові, які ти так красиво співала. А вишуканості твоїх страв позаздрить навіть Клопотенко. Дякую за все від чистого серця! Будь щаслива, бабусю.

Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *