Привітання з днем народження тату

Команда Slovesno підготувала авторські привітання з днем народження тату від сина та дочки. Нехай голова сім’ї дізнається, як сильно ми його любимо, цінуємо та поважаємо.

***

Тату, вітаю тебе з Днем народження! Будь завжди здоровим та усміхненим. Ти – наша надійна підтримка та незламна опора, приклад мужності та стійкості. Звісно, тобі все під силу, але я сподіватимусь, що життя не випробовуватиме тебе на міцність. Ніколи не старій серцем, адже ти – найкращий татусь на планеті! Зі святом!

***

Татусику наш рідненький, зі святом! Всі знають, що ти – сильний, сміливий і мужній, але ми бачили, яким ніжним і люблячим ти іноді буваєш. Це залишиться між нами. Бажаю побільше вільного часу, щоб можна було проводити його разом. Обіймаю, при зустрічі перерахуємо всі твої зморшки. 

P.S. Зазвичай ти серйозний і стриманий, але я сподіваюсь, що моє привітання з днем народження змусить тебе посміхнутися. 

***

Любий тату, вітаю зі святом!

Здоров’я міцного, щоб мати змогу

втілити у життя всі мрії.

Ти – турботливий і надійний.

При цьому постійно, 

без зайвих розмов, впевнено і спокійно

вирішуєш будь-які проблеми.

Дякую долі за тебе!

Щоб описати всю вдячність, не вистачить слів,

адже ти – найкращий з усіх татусів. 

***

Золотиста листівка з днем народження тату

***

З днем народження, тату! Дякую тобі за щасливе дитинство, за постійну підтримку та всі життєві поради. Вони дійсно завжди допомагають! Твої цінні настанови я в майбутньому обов’язково передам своїм дітям. А зараз я побажаю тобі достатку та довголіття. Не старій душею, не втрачай оптимізм, залишайся сповненим енергії та бадьорості. Я пишаюся тим, що ти – мій батько! 

***

Папуля наш рідний, з днем народження! Бажаю тобі надміцного здоров’я, стабільного успіху, високого достатку та справжнього чоловічого щастя. З мене – підтримка і любов. Обіцяю сміятися з усіх твоїх жартів, навіть якщо вони не дуже смішні. Цілую!

***

Любий татусю, я ніколи не втомлюся
повторювати, що ти – приклад справжнього чоловіка.
Ми пов’язані навіки,
за що я завжди дякуватиму долі.
Нехай тобі ніколи
не буде самотньо, одиноко.
Зберігай душевний спокій.
Будь здоровим і щасливим,
нехай вистачить сили
здійснити всі плани.
При зустрічі обов’язково наповнимо бокали!

***

Весела листівка з днем народження тату

***

Тату, сьогодні чудовий привід вибачитися за мою не завжди ідеальну поведінку. За епізоди, коли варто було слухати тебе, а не свій підлітковий максималізм. Давай залишимо всі неприємні моменти в минулому, а згадаємо тільки найкраще. Величезне дякую, що виростив мене, був поряд і мотивував. З днем народження!

Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *