6 липня – Всесвітній день поцілунків: привітання та красиві картинки 

Поцілунок – це найніжніший прояв щирих почуттів. 6-го липня традиційно відзначається Всесвітній день поцілунків! Привітайте своїх коханих з цим чуттєвим святом.

6-го липня у світі відзначається День поцілунків. Свято було започатковане у XIX столітті британцями, які вирішили, що поцілунок вартий окремої уваги. Ми з ними повністю згодні. Щороку у цей день проводять різноманітні конкурси, тематичні змагання та фестивалі. Учасники виграють призи “за найдовший поцілунок” або, наприклад, “за найбільш пристрасний поцілунок”. Влаштуйте такі змагання вдома зі своєю половинкою. Перше місце гарантовано. А розпочати цей святковий день варто з чуттєвих привітань, які зібрала для Вас команда Slovesno. 

***

Вітаю тебе з цим милим святом.

Хочеться ще раз нагадати,

як сильно я тебе кохаю. 

Поруч з тобою душа співає, 

а серце б’ється в 100 раз швидше.

Кохаю так, що словами не опишеш. 

***

Поцілунки не тільки піднімають настрій, а й покращують здоров’я. Доведено вченими! Бажаю тобі отримувати сотні поцілунків щодня. Нехай кохання літає у повітрі, а дихання перехоплює від щирих почуттів! Вітаю з Днем поцілунків!

***

Картинка на День поцілунків, на якій цілується пара закоханих

***

Поцілунки – невід’ємна частина всіх стосунків.

Якщо для них виділили свято,

тоді давай його відзначати. 

Ми разом, а тому вже все готово.

Накривати стіл не обов’язково.

Можна обійтися без подарунків,

їх замінять ніжні поцілунки.

***

У цей святковий день хочеться в черговий раз підкреслити, як сильно я тебе кохаю! Під час дотику наших губ світ навколо завмирає, я відчуваю море ніжності та пристрасті. Ти – моє щастя. Шлю тобі незліченну кількість поцілунків.

***

Картинка на День поцілунків, на якій зображені сліди від помади

***

Вітаю з Днем поцілунків! Здається, що з кожним солодким поцілунком наше кохання тільки зростає. Ти – мій світ, дякую за кожну мить, яку ми проводимо разом. Надсилаю тобі теплі поцілунки та любов не тільки сьогодні, а щодня.

***

Твої поцілунки розпалюють у мені вогонь і наповнюють мій світ блаженством. Сьогодні я посилаю тобі море ніжних поцілунків з гарячими хвилями своєї любові. Кохаю безмежно!

Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *